WSPÓŁPRACA

Jestem konkretną kobietą z niestandardowym podejściem do wielu spraw. Jeśli coś mi się spodoba promuję to bez wytchnienia. Jeśli się w coś angażuję to na dwieście procent. Każdy produkt można sprzedać, a każdą historię opowiedzieć na nowo. 


Nie tworzę jednak jednego wielkiego billboardu, więc proszę - nie traktuj mnie tak. Chętnie opowiem swoim czytelnikom o rzeczach, produktach czy sprawach, które mi pokażesz. Zawsze w zupełnie nowy, kreatywny sposób. A jeśli pokocham to, co produkujesz/wytwarzasz, to zapewniam - oni też to poczują.

Oferuję współpracę w zakresie:


- wpisów sponsorowanych
- promocji wydarzeń, akcji społecznych 
- recenzji książek
- testowania produktów
- relacji z wydarzeń
- kreatywnej promocji
- organizowania konkursów
- sprawdzania miejsc i usług
- bannerów reklamowych Twoja firma, tak samo jak moi czytelnicy może zajrzeć na moje konta w serwisach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, Google+). Dzięki temu moje posty docierają do wielu osób z bardzo zróżnicowanej grupy. Przede wszystkim są to jednak ludzie młodzi, ukierunkowani na sukces, lubiący podróże, żyjący często na wysokich obrotach. Z przyjemnością opowiem Ci więcej, gdy się ze mną skontaktujesz. 

Wspólnie na pewno dojdziemy do porozumienia i znajdziemy rozwiązanie idealne dla Ciebie lub Twojej firmy. Osoby i firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy mogą kontaktować się ze mną drogą mailową: 


adotegofrytki@gmail.com 

Z pozdrowieniami,
Aneta (nie) Zając